Obvodní kolo ve florbalu 2. místo!

Posted on 14-12-2017 , by: Michal Čečák , in , 0 Comments

Dne 21. 11. 2017 se naši chlapci účastnili obvodního kola ve florbale (sportovní hala Jedenáctka VS). Florbal je sport mladý a mezi veřejností pořád oblíbenější, což se také projevilo na velkém zájmu škol z celého obvodu, kterých se přihlásilo 10. Kluci však všem ukázali svou sílu a nezalekli se žádného soupeře. Bez problémů postoupili do finále, kde hráli s velikým nasazením a velice silným týmem gymnázia Opatov. Zápas byl po uplynutí základní hrací doby nerozhodný. Na řadu přišly nájezdy, ve kterých jsme měli méně štěstí a celkově jsme skončili druzí.

Složení týmu: Julián Boschat (gólman), Robert Petr Koudelka (6.D), Filip Michal (7.A), Matěj Langr (6.C), Tomáš Hácha (6.C), Filip Prachař (6.A), Jiří Šťastný (7.C), Daniel Tluka (7.C), Ondřej Kašpar (7.A), Tomáš Vorel (7.B), Denis Poláček (6.A).

Všem těmto chlapcům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci naší školy a za úžasný výkon, který podali v průběhu celé soutěže.

Ondřej Hrazdil, vyučující TV