Pohár základních škol pro 1. a 2. třídy

Posted on 23-02-2018 , by: Michal Čečák , in , 0 Comments

V úterý, 20.02.2018, se vybraní kluci z řad žáků ZŠ K Milíčovu, zúčastnili celopražského fotbalového poháru pro 1. a 2. třídy základních škol, hraného v krásné sportovní hale Jižní Město. Naší ZŠ se podařilo postavit dva týmy, a zájemců o účast ve fotbalovém poháru bychom měli i na tři týmy.  Selektivním výběrem jsme nakonec dali dohromady dvě vyrovnaná mužstva. Za podpory fotbalového klubu Dukla Jižní Město kluci důstojně reprezentovali naší školu a v konečném pořadí ve svých skupinách obsadili důstojné sedmé a osmé místo.

Sestava modrý tým: Alex Leskiv (2.C), Honzík Bezouška (2.B), Dominik Zemánek (2.B), Michal Brabec (2.A), Eda Radoš (2.A), Matěj Ferianc (2.A), Vojta Řeřicha (1.B), Adam Tošner (1.B), Riša Stankovič (1.B), Kristián Daniel Trykur (1.B)

Výsledky:

ZŠ Květnového vítězství 2 – ZŠ K Milíčovu     4 – 0

ZŠ Mikulova – ZŠ K Milíčovu                          0 – 0

ZŠ Na Chodovci 3 – ZŠ K Milíčovu                  1 – 2 (Ferianc, Bezouška)

ZŠ K Milíčovu – ZŠ Starodubečská 1              1 – 3 (Radoš)

Boj o 7. místo:

ZŠ Na Chodovci 1 – ZŠ K Milíčovu                 4 – 0

Sestava žlutý tým: Jáchym Perůtka (1.B), Matěj Krhovský (1.B), Robin Tůma (1.A), Bertík Man (2.E), Ondra Knápek (2.E), Vašík Novák (1.E), Ondra Jelínek (2.C), Eda Vachalovský (2.C), Patrik David (2.C)

Výsledky:

ZŠ Květnového vítězství 1 – ZŠ K Milíčovu     4 – 2 (Knápek, Jelínek)

ZŠ Starodubečská – ZŠ K Milíčovu                 3 – 2 (Jelínek 2x)

ZŠ K Milíčovu – ZŠ Mikulova 1                       1 – 2 (David)

Boj o 7. místo:

ZŠ K Milíčovu – Prague British school           4 – 0 (Knápek 2x, Jelínek 2x)

Děkujeme všem klukům za statečnou reprezentaci ZŠ K Milíčovu. Foto