Soutěž „Srdce s láskou darované“

Posted on 08-02-2019 , by: Jiří Blahout , in , 0 Comments

Rádi bychom požádali všechny žáky naší školy a všechny rodiče o to, aby si našli pár minut svého času a dali hlas v soutěži „Srdce s láskou darované“ našemu oddělení č. 13 školní družiny. Žáci se účastní soutěže s projektem „Nikdy nezůstaneš sám“, vyrábí srdíčka, která následně darují v nedalekém Domově seniorů babičkám a dědečkům a dělají jim tím velkou radost.

Stačí navštívit stránku http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2018/detail/100 a dát svůj hlas našemu projektu. Naším cílem je dostat náš projekt v hlasování do první desítky (zatím jsme na 16. místě), která bude následně oceněna na půdě Poslanecké sněmovny při slavnostním vyhlášení. Při počtu žáků naší školy by stačilo, kdyby hlasoval jen jeden z rodičů každého našeho žáka a rázem bychom byli na prvním místě!

Průběžné výsledky můžete sledovat ZDE:

Děkujeme na Váš čas a za podporu našich žáků.