Přednáška o prevenci hrozeb spojených s internetem

Posted on 20-05-2019 , by: Jiří Blahout , in , 0 Comments

Vážení rodiče, škola pro Vás připravila jedinečný cyklus interaktivních přednášek s prostorem pro otázky a diskusi o rizicích při používání elektroniky a internetu dětmi (dopady na jejich emoční vývoj, psychické zdraví a intelekt). Témata přednášek se dotýkají konkrétních rad v prevenci závislosti na elektronice, aniž by se rodič stal dítěti nepřítelem a omezovatelem. Jedná se o velmi důležité a aktuální téma, kterému prosím věnujte zvýšenou pozornost v prospěch svých vlastních dětí. V rámci cyklu zazní konkrétní rady, které Vám budou sděleny odbornicí, konzultantkou a spisovatelkou Lidijou Zavoralovou. První přednáška „Prevence a předcházení 8 potenciálních hrozeb spojených s elektronikou a internetem pro děti“ se koná 28.5.2019 v budově školy (sál tělocvičny) od 18 hodin (navazuje na třídní schůzky).