PŘEDNÁŠKA ZRUŠENA KVŮLI NEMOCI – Přednáška o prevenci hrozeb na internetu – 2. část

Posted on 03-06-2019 , by: Jiří Blahout , in , 0 Comments

!!! PŘEDNÁŠKA ZRUŠENA KVŮLI NEMOCI !!!

PŘEDNÁŠKA SE USKUTEČNÍ V NÁHRADNÍM TERMÍNU, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

JAKO NÁHRADU ZA ZRUŠENOU AKCI PROSÍM PŘIJMĚTE POZVÁNKU NA PŘEDNÁŠKU O INTERNETU OD SPOLEČNOSTI CZ.NIC (VIZ. SAMOSTATNÝ PŘÍSPĚVEK).

Vážení rodiče, škola pro Vás připravila jedinečný cyklus interaktivních přednášek s prostorem pro otázky a diskusi o rizicích při používání elektroniky a internetu dětmi (dopady na jejich emoční vývoj, psychické zdraví a intelekt). Témata přednášek se dotýkají konkrétních rad v prevenci závislosti na elektronice, aniž by se rodič stal dítěti nepřítelem a omezovatelem. Jedná se o velmi důležité a aktuální téma, kterému prosím věnujte zvýšenou pozornost v prospěch svých vlastních dětí. V rámci cyklu zazní konkrétní rady, které Vám budou sděleny odbornicí, konzultantkou a spisovatelkou Lidijou Zavoralovou.

Druhá přednáška „Rodičovská správa“ se koná 13.6.2019 v budově školy (sál tělocvičny) od 17 hodin.

PLAKÁT:

Video k shlédnutí: https://youtu.be/FD-KdgHFXKs