INTENZIVNÍ PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY – NOVÉ HUTĚ

Posted on 27-10-2019 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

V termínu 15.10 – 22.10.2019 naše škola pořádala školu v přírodě 8. a 9. ročníků na chatě Kodrea v Nových Hutích (Šumava). Tato Švp byla zaměřena na intenzivní výuku matematiky, češtiny a konverzaci v anglickém jazyce.

Po příjezdu následoval oběd a ve večerních hodinách byla oficiálně Švp zahájena, kde si žáci vyzkoušeli vypsat přihlášku na SŠ. V týdnu se žáci intenzivně připravovali na zkušební přijímací zkoušky z matematiky a českého jazyka, které se konaly na konci pobytu.

Nezapomínalo se rovněž na aktivní odpočinek v podobě odpoledních sportovních her, večerních bojovek a horské turistiky. Navštívili jsme přírodní poznávací stezku – Chalupská slať, naučnou stezku – Les, Návštěvnické centrum Kvilda – jelení a rysí výběh, symbolický pramen nejdelší české řeky Vltavy.

Ke konci nechybělo vyhodnocení testů přijímacích zkoušek a slavnostní zakončení v podobě prezentace fotografií z celého pobytu, opékání špekáčků, párty.

Pro 9. třídy jsme touto školou zahájili přípravu na přijímací zkoušky.

Ondřej Hrazdil

Vedoucí Švp

share: