Lyžařský ozdravný pobyt pro děti ze 3. – 5. ročníků

Posted on 08-01-2020 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Právě jsme se vrátili….

Lyžařský ozdravný pobyt pro děti ze 3. – 5. ročníků se uskutečnil v horském středisku Nové Hutě na Šumavě. Přijeli jsme spokojeni a plni zážitků. Lyžovali jsme ve dvou lokalitách, které provozuje Česká unie sportu. I přes minimální množství sněhu se nám na Hutích snažili připravit co nejlepší podmínky, takže jsme díky technickému sněhu využívali alespoň část sjezdovky. Na Zadově jsme strávili odpoledne a přeprava skibusem od hotelu pod sjezdovku byla pro malé lyžaře určitě také zážitek.

Kromě jednoho dne, kdy bylo pod mrakem, jsme si užívali azurového nebe a zkoulovaní jsme také dost😊.

O plná bříška se starali výborní kuchaři. Každý večer jsme zakončili sladkou tečkou v podobě nějakého koláče a ovoce.

Za rok Šumavo na viděnou!!!

share: