Online poradna

Posted on 01-03-2020 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

ZŠ s RVJ K Milíčovu spouští on-line Poradnu pro žáky a rodiče naší školy související s aktuální situací.
Pište našim odborníkům s žádostí o konzultaci na: poradna.zsmilicov@seznam.cz, zanechte na Vás telefonický kontakt, ozvou se Vám brzy zpět.
Poradna je také na Skypu (Poradna Milíčov) on-line každý den od 9:00 do 12:00. Konzultace jsou vždy poskytovány individuálně.

• Mgr. Jan Sýkora – psychologické poradenství (krizová pomoc, řešení aktuálních potřeb žáků týkající se sociální izolace, psychologických aspektů karanténních opatření apd.)
  • Mgr. Štěpán Janda – kariérové a výchovné poradenství (příprava na PZ na střední školy, druhá volba střední školy)
  • Eva Kavurová, Dis a Anna Kavurová, Dis – sociální poradenství (dávky v nouzi, státní sociální podpora, poradenství pro rodiny a samoživitelky v nouzi způsobené aktuální situací; případně pomoc a podpora při výuce sociálně znevýhodněných),
  • Mgr. Blanka Hrudková – speciálně pedagogické a výchovné poradenství (řešení problémů s učením a chováním vyplývající nejen ze současné situace).