Nástin výuky od 2.11.

Posted on 29-10-2020 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že školy zůstávají nadále zavřené, bude od pondělí 2.11. 2020 platit pevný rozvrh hodin. V neděli bude umístěn na stránky školy rozvrh pro 2. stupeň, v pondělí umístíme na stránky rozvrh pro 1. stupeň. Výuka bude probíhat pravidelně denně „naživo“, hodiny označené písmenem S jsou určeny pro samostudium – tedy vypracování domácích úkolů. První týden se mohou objevit zmatky, či nesrovnalosti, za které se omlouváme.

Hodnotící dotazník Vám bude zaslán 11.11. 2020. Budeme od Vás sbírat data, abychom měli zpětnou vazbu a výuku vhodně upravili.

Je nám velice líto, že nemůžeme dělat svou práci obvyklým způsobem, že se nemůžeme setkávat ve škole, ale epidemiologická situace je velmi vážná.

S přáním pevného zdraví

Mgr. Alena Červená

share: