Důležitá informace

Posted on 01-01-2021 , by: Jiří Blahout , in , 0 Comments

Nyní se nachází ČR v pátém stupni PES,
což pro školy znamená, že od pondělí 4.1. probíhá pro žáky třetích až devátých tříd distanční výuka. Rozvrh pro distanční výuku je umístěn na stránkách školy pod heslem „Distanční výuka“. Během pondělí a úterý dojde k drobným změnám.
První a druhé třídy se učí ve škole dle stávajícího (předvánočního) rozvrhu. Ranní družina není, odpolední družina končí v 17.00 hodin.
Je nám líto, že výuka nemůže pokračovat normálně. Víme, že je pro některé žáky tento způsob výuky velmi náročný a úplně nevyhovuje. I my vyučující máme mnohem raději prezenční výuku a kontakt se žáky nám velmi chybí. Věříme, že tato situace už někdy skončí a život nás všech se vrátí do běžných kolejí. Velmi si to přejeme.
Mgr. Alena Červená
share: