Volby zástupců rodičů do školské rady

Posted on 18-01-2021 , by: Jiří Blahout , in , 0 Comments

V řádném termínu podali přihlášku paní Barbora Černá a pan Petr Stojan.

Během dnešního dne, 19.1.2021, proběhne hlasování do Školské rady za rodiče. Hlasovací anketa je vytvořena v systému Bakaláři, konkrétně v sekci Ankety.
Je potřeba, abyste byli přihlášeni do webové aplikace Bakalářů jako rodič, nikoliv jako žák. Po přihlášení najdete v levém menu „Ankety“, dále „Vyplňování anket“. Zde si můžete prohlédnout životopisy obou kandidátů, dále si vyberete jednoho ze dvou kandidátů (hlasujete A nebo B), v posledním kroku je potřeba svou volbu potvrdit tlačítkem „Uložit“.
Chtěli bychom požádat všechny rodiče, aby se hlasování zúčastnili, zabere to maximálně dvě minuty Vašeho času.
Děkujeme.

share: