Projekt pro inspiraci

Posted on 06-05-2022 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Na naší škole právě probíhá projekt Erasmus+ nazvaný Stínování pro začátečníky i pokročilé. Minulý týden paní učitelky Lucie Nová, Jaroslava Vitámvásová a Věra Gastberger díky němu navštívily finskou školu ve městě Lappeenranta a rozšířily si svůj repertoár online aplikací určených k výuce jazyků a chystají si školení pro kolegy jazykáře na toto téma. Získaly ale i mnoho dalších cenných tipů, a proto se o ně již tento týden podělily s ostatními vyučujícími v rámci hodinové porady s promítáním snímků z pobytu.

Na podzim by potom další skupina pedagogů měla navštívit italskou školu Senza Zaino (Bez batohu), což je koncept podobný našemu programu Začít spolu, a tak bude myslíme přínosem pro obě strany. Projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie.

Za projektový tým

Lucie Nová

share: