Stínování pro začátečníky a pokročilé

Posted on 27-06-2022 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Díky projektu Erasmus+ nazvanému Stínování pro začátečníky a pokročilé se nám v hodinách jazyků i v květnu a červnu podařilo naučit se spoustu nového. Sice už bylo na nás znát, že se blíží prázdniny, a také venkovní teploty příliš práci nepřály, ale paní učitelky věděly, co všechny ještě na chvíli k učení zaručeně přitáhne. Poprosily nás, abychom si připravili mobilní telefony, řekly nám heslo na Wi-Fi a PIN kód pro vstup do hry k probíranému tématu. Jindy nám stačila interaktivní tabule nebo dokonce jen obrácený monitor počítače, který máme ve třídě. Několikrát jsme chtěli hrát ještě o přestávce.
A pokud byste náhodou chtěli něco z našich nových her vyzkoušet, můžete se podívat na odkaz na prezentaci o aplikacích pro výuku: https://docs.google.com/presentation/d/1ScAI_3-4vBHo5iEn2THv9bKcWSXQ_VYrNhRs-_RM_qQ/edit?usp=sharing
Projekt je financován Evropskou Unií.
share: