Soutěž Kočka

Posted on 02-07-2022 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Naše škola se zúčastnila prvního ročníku výtvarné soutěže, kterou ve spolupráci s Městskou částí Praha 11 a Komunitním centrem Matky Terezy organizuje pan Jakub Oth. Téma znělo kočka a odborná porota ocenila vysokou úroveň našich příspěvků. Získali jsme celkem dvě první místa šest druhých. Vzhledem k počtu více než 650 účastníků soutěže z 34 škol je to velký úspěch.

V kategorii 7 – 9 let získala 1. místo Chanel Kaiserová z 1. C.

V kategorii 10 –12 let získal 1. místo Adam Vrchota ze 6. E; druhým místem byli oceněni Nguyen Phuong Khanh z 5. D, Veronika Pastyříková ze 6. A, Aida Ginatulina ze 6. B, Anna Chlápková ze 6. D a Karolína Kramerová ze 6. E.

V kategorii 13 – 15 let získala 2. místo Kristýna Zemanová ze 7. E.

Všem oceněným gratulujeme a nejen je zveme na vernisáž výstavy, která se koná v KC Zahrada v pondělí 5. září 2022 od 17 hodin. Výstava bude probíhat celé září, a tak je možné ji navštívit i se třídou. Začátkem roku 2023 budou některé výkresy vystaveny také na úřadě městské části Praha 11, Ocelíkova 1.

 

Už se těšíme na další ročník soutěže.

 

Lucie Nová

share: