Charitativní projekt Patron dětí

Posted on 22-10-2022 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Charitativní projekt Patron dětí by se vám rád představil

Požádat o pomoc není snadné, chce to odvahu. Víme to! Neváhejte to však zvážit, pokud to pomůže vašim nejmilejším – dětem.

Proto charitativní projekt Patron dětí vznikl a je připraven pomoci s nejrůznějšími potřebami dětí do 18 let. Jsme široce rozkročeni, umíme toho po 5 letech a 10 tisících úspěšně zakončených on-line sbírkách opravdu moc. Pro vaši větší představivost bychom vám rádi připomněli, o jaké dary a služby pro rozvoj, podporu zdraví a spokojenost vašich dětí lze u nás požádat. Co bude potřeba od vás jako rodiče? Vyplnit on line žádost, najít tzv. Patrona, který vaši žádost podpoří a potvrdí.

Sociální oblast

platby školních obědů, nákup školních pomůcek, úhrady dětských táborů, škol v přírodě, seznamovacích kurzů, úhrady kroužků, členské příspěvky ve sportovních klubech a sportovní vybavení, nákupy hudebních nástrojů a platby školného v uměleckých školách, doprava do vzdálenější např. speciální školy, ubytování a strava na internátě atd.

Zdravotní oblast

terapie a rehabilitace, lázeňské pobyty nehrazené ze zdravotního pojištění, zdravotní pomůcky, rovnátka, invalidní vozíky, nadstandardní vyšetření, speciální strava či zdravotnický materiál atd.

Letáky s bližšími informacemi jsou zde:

PD letak darci 2022         Patron deti UA

share: