Come and show

Posted on 18-04-2023 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

English competion Come and show! Anglická soutěž? Proč to nezkusit? Děti naší školy změřily své síly s ostatními. Mohly si vybrat, jestli budou zpívat, recitovat nebo se pustí do dramatizace scénky či příběhu. Studentky a studenti ze třídy 2.B se nebáli písničky, dokonce si troufli i na hudební nástroje. Výsledkem byla písnička Baa, baa black sheep v podání Dominika, Kristýnky, Simonky, Marianky, Veroniky, Anetky, Lilian, Matyáše, Tomáše, Báry, Rozálie, Terezky, Vasila a Emílie. A věřte mi, kdyby to jen trošku šlo, soutěžící a přihlížející v sále by si pobrukovali s nimi!

A písnička střídala písničku. Zpěvačky z 5. třídy, Nela Nováčková a Kristýna Kubátová, poslaly k publiku písničku Another love, a to dvojhlasně. Nezaváhaly ani s jednou notou. Dalším reprezentantem byl student Jakub Vopěnka ze 7. třídy s jeho přehledem britských akcentů. Ten, kdo váhal, jaký přízvuk slyší, si mohl udělat jasno.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další ročník.

share: