Informace ke schůzkám ohledně přijímacího řízení na gymnázia a SŠ

Posted on 15-01-2024 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Vážení rodiče,
v pondělí 22. ledna proběhne od 16:00 online informační schůzka k přijímacímu řízení na víceletá gymnázia (5. a 7. ročníky). Schůzka je naplánovaná v MS Teams v týmu „Přijímací řízení na víceletá gymnázia 2024“.
Ve stejný den od 17:00 proběhne online informační schůzka k přijímacímu řízení na střední školy (pro deváté ročníky). Schůzka je naplánovaná v MS Teams v týmu „Přijímací řízení 9. tříd_rok 2023/24“.
Na schůzku se v obou případech přihlásíte přes účet Vašeho dítěte. Ze schůzky bude pořízen záznam, který zůstane v týmu k dispozici. Pokud se tedy nemůžete zúčastnit, můžete si informace přehrát zpětně.
Na schůzce budou představeny novinky v přijímacím řízení – počet přihlášek, podání přihlášek, termíny jednotných přijímacích zkoušek, odvolání apod. Prostor bude samozřejmě i na dotazy.
Štěpán Janda
share: