Slavnostní otevření ReFresh bistra

Posted on 30-04-2024 , by: Karel Havlíček , in , 0 Comments

Vážení rodiče, milí žáci,

tímto Vás informujeme, že dne 6. 5. 2024 bude slavnostně uveden do provozu školní bufet. Ten bude provozován specializovanou firmou, sortiment bude splňovat pamlskovou vyhlášku (viz odkazy na informace v přílohách).

Aktuálně již běží daná služba v rámci MČ Prahy 11 i na ZŠ Pošepného a plánuje se na ZŠ Květnového vítězství.

Vznik bufetu je výsledkem dlouhodobé snahy Žákovského parlamentu o tento počin a pevně věřím, že zvýší úroveň kultury naší školy a celkový well being jak žáků, tak zaměstnanců školy. O bufet projevili v minulosti zájem i naši zaměstnanci a je jedním z plánovaných bodů koncepce rozvoje školy.

S přáním hezkého dne

Mgr. Jaroslav Kulik

 

Informace k zákaznickému klubu ReFresh bistra: ZDE

share: