Charitativní akce Milíčov pomáhá u konce - předali jsme Vaše dary

Vážení rodiče, milí žáci, děkujeme za Vaše dary pro Český červený kříž na pomoc lidem zasažených povodní v roce 2024.

Dary byly předány dne 30. 9. 2024 v poledních hodinách na oblastní pobočce Českého červeného kříže na Praze 9 do rukou paní ředitelky Jany Sikorové a pracovnice Lucie Hajné. Při loučení dámy poděkovaly všem z Milíčova za šlechetný dar, který neodkladně poputuje do postižených oblastí, kde je naši krajané zajisté ocení.

Tímto bych rád poděkoval i všem zaměstnancům školy, kteří se na organizaci sbírky aktivně podíleli.

S přáním všeho dobrého

Mgr. Jaroslav Kulik, ředitel školy