CROSS CUP 2024: Mladí sportovci záříli v běžeckých závodech

Ve dnech 8. a 9. října 2024 se uskutečnily dva významné běžecké závody, které přilákaly mladé sportovce z Prahy 11. Akce se konaly v parku u Chodovské tvrze a byly organizovány ZŠ Campanus ve spolupráci s MČ Praha 11.

CROSS CUP je prestižní běžecký závod, který se koná každoročně a je určen pro děti a mládež. Cílem závodu je nejen podpořit sportovní aktivity mezi mladými lidmi, ale také propagovat zdravý životní styl a boj proti drogám. Proto je součástí závodu i kampaň “Stop drogám”, která má za cíl zvýšit povědomí o nebezpečí drog a podpořit prevenci.

Závodníci soutěžili v různých věkových kategoriích, od mateřské školy přes první stupeň základních škol až po střední školy. Každý účastník obdržel v cíli drobnou odměnu. Nejlepší běžci byli oceněni diplomy a medailemi, a vítězné školy obdržely poháry.

Výsledky CROSS CUP 2024

Na prvním místě se umístilI Matěj Štohanzl (1.B) a Annabelle Tintěrová z 5.C.

Druhá místa obsadili Martin Veselý (5.B), Anežka Lisová (5.D), Alice Červenková (9.B) a Ondřej Jelínek (9.C).

Třetí místa si vybojovali Artur Lhotský (2.A) a Johanna Esserová (2.E).

Další významná umístění zahrnují Patrika Černohorského (4. místo), Viktora Jarolímka (4. místo), Michala Bradáče (4. místo), Alžbětu Dvořákovou (4. místo), Pavla Širokého (5. místo), Elenu Kolínkovou (5. místo), Tomáše Kozlíka (6. místo), Elu Hubnerovou (6. místo), Antonína Kvasničku (6. místo), Štěpána Pince (6. místo), Nelu Jeníkovou (8. místo), Lucii Landbauerovou (8. místo), Theodoru Houskovou (8. místo), Tomáše Lumbacha (8. místo), Jakuba Holého (9. místo), Davida Kryvytského (9. místo), Sofii Richterovou (9. místo), Alici Kouřilovou (9. místo), Marii Majerovou (9. místo), Jana Tymla (9. místo), Adama Vrchotu (9. místo), Rafaela Olivera Špicara (10. místo), Adrianu Chlupovou (10. místo), Erwina Randáčka (10. místo), Pavlínu Soukupovou (10. místo) a Leonu Brabcovou (10. místo).

Týmové úspěchy ZŠ s RvJ K Milíčovu:

1. stupeň: 2. místo
    1. stupeň: 4. místo

Děkujeme všem účastníkům, organizátorům za jejich úsilí a těšíme se na další ročník těchto skvělých závodů.