MINI CROSS CUP MILÍČOV 2024: Úspěšný První Ročník

V úterý 1. října se na naší škole konal první ročník běžeckého závodu MINI CROSS CUP MILÍČOV 2024. Tento závod byl určen pro žáky I. stupně základních škol a jejich učitele, a stal se skvělou příležitostí pro mladé sportovce, aby předvedli své schopnosti a získali šanci postoupit do obvodního kola Prahy 11.

Závod se konal za příznivého počasí, ideálního pro běhání, a atmosféra byla naprosto úžasná. Děti si závod užily, předvedly skvělé výkony a mnozí z nich splnili limity pro postup do závodu CROSS CUP, který se bude konat příští týden.

Celý první stupeň se do závodu zapojil, což znamenalo účast 26 tříd a celkem 52 startů. Trasa závodu měřila přibližně 600 metrů a vedla terénem, což přidalo na zajímavosti a náročnosti závodu.

Tento závod jsme na naší škole organizovali poprvé a věříme, že se stane každoroční tradicí. Děkujeme všem závodníkům za jejich účast a učitelům za podporu. Těšíme se na další ročník a přejeme všem závodníkům hodně štěstí v nadcházejících závodech!