Skvělý úspěch našich žáků na turnaji MINIFOTBALU 2024

S radostí vás informujeme o úžasném úspěchu našich žáků na fotbalovém turnaji MINIFOTBALU 2024, který se konal ve dnech 24. a 25. září 2024 na fotbalovém hřišti FC Háje.

Výkony žáků 6. a 7. ročníku

Žáci 6. a 7. ročníku po skvěle zvládnutých zápasech obsadili 1. místo z celkových 10 kvalitních týmů. Předvedli výbornou týmovou spolupráci a bojovnost, což jim zajistilo zasloužené vítězství.

Výkony žáků 8. a 9. ročníku

Žáci 8. a 9. ročníku navázali na úspěch mladších spolužáků a rovněž vybojovali 1. místo z celkových 10 týmů. Jejich výkony byly plné energie a odhodlání, což vedlo k jejich triumfu.

Tímto umístěním si zasloužili postup do okresního kola, kde budou reprezentovat naši školu.

Hvězdy turnaje

Turnaj byl plný napínavých momentů a skvělých sportovních výkonů, které předvedli například Ondra a Kuba Jelínek, Tomáš Zeman, Tonda David, Viktor Emanuel, Jan Mottl, Ondřej Knápek a Martin Hanko.

Gratulujeme našim žákům za jejich skvělý výkon. Děkujeme!