Slavnostní předání diplomů DSD I./ Feierliche Übergabe der DSD Diplome Stufe I.

Ve středu 25.9.2024 proběhlo slavnostní předání diplomů DSD bývalým žákům devátých tříd.

Děkujeme učitelům, kteří žáky úspěšně na zkoušku připravili, p. Helmutu Kehlenbeckovi (ZfA - Centrála pro zahraniční školství SRN), pí Editě Schimě a pí Monice Líbalové, a panu řediteli Jaroslavu Kulikovi za účast na této důležité akci. A samozřejmě gratulujeme žákům!

Am Mittwoch den 25. 9. 2024 wurden den ehemaligen Schülern von Klassen 9 die DSD Diplome feierlich übergeben. Wir bedanken uns herzlich bei Lehrern, die unsere Schüler erfolgreich vorbereitet haben, Hrn. Helmut Kehlenbeck, Frau Schima und Frau Líbalová, und bei dem Schulleiter Jaroslav Kulik für seine Teilnahme an diesem wichtigen Ereignis. Selbstverständlich gratulieren wir nochmals den Schülern!