Třídní učitel

29.10. – 30.10.2024

čt 31.říj

Škola Žáci Výuka Rodiče Aktivity

Milíčov pomáhá - zahájení materiální sbírky pro místa zasažená povodněmi v ČR 2024

Vážení rodiče,

tímto Vás informuji, že naše škola bude pořádat ve spolupráci s Českým červeným křížem materiální sbírku pro místa postižená povodněmi v ČR 2024. Akce je z naší iniciativy a jmenuje se „Milíčov pomáhá“.

Sbírka proběhne ve dnech 23. – 25. 9. 2024 (pondělí až středa) v čase 7:30 – 8:30 a 12:00 – 17:00.

Místo na výběr bude z pravého bočního vchodu školy ve směru k pavilonům 1. a 2. ročníků a sportovního areálu, kde bude primárně pan školník.

Pokud by se někdo z Vás rád zapojil do organizace sbírky (převzetí materiálu, zápis materiálu do seznamu, komunikace, nakládání do auta ve čtvrtek…), určitě jste v týmu vítáni, prosím, napište mi do emailu.

Dárcovství se meze nekladou, za to Vám rovněž předem děkuji.

Doporučený materiál pro sbírku je:

Rukavice pracovní

Gumové rukavice

Savo dezinfekce

Kbelíky

Lopaty

Smetáky

Jar

Cif

Chlórové mýdlo

Desinfekce

Houbičky

Drátěnky

Hadry na podlahu

Čistící prostředky

Domestos

Kartáč

Rýžové koště (rejžák ale velký jako koště)

Děkuji Vám za spolupráci, společně dokážeme více.

S přáním všeho dobrého

Mgr. Jaroslav Kulik, ředitel školy