Třídní učitel

čt 31.říj

Škola Žáci Výuka Rodiče Aktivity

O třídě

Vítejte na stránce naší páté třídy s bilingvním programem!

Jsme skupina 25 zvídavých a nadšených žáků, kteří se rádi učí nové věci a objevují svět kolem nás.

Každý den se snažíme být lepšími verzemi sebe sama, ať už při řešení matematických úloh, čtení zajímavých knih nebo při tvoření uměleckých děl. Všichni naši učitelé nás podporují a motivují, abychom dosáhli svých cílů a snů.

Kromě učení se také rádi zapojujeme do různých školních projektů a aktivit. Společně se učíme o přírodě, účastníme se sportovních soutěží a kulturních akcí, kde můžeme ukázat své talenty a dovednosti.

Těšíme se na další školní rok plný nových zážitků a dobrodružství!