Třídní učitel

26.9. – 27.9.2024

Škola Žáci Výuka Rodiče Aktivity

O třídě

"Není moudré věřit všem citátům nalezeným na internetu"

-Gaius Julius Caesar

Pokyny ohledně pomůcek a sešitů

• Ma - Sešit A4 bez linek, mohou pokračovat z loňska.
  • Fy - Sešit  ideálně A4. Linkovaný je méně vhodný, ale použitelný. Možno pokračovat v loňském sešitu.
  • TV - Dívky - úbor na TV, obuv s nešpinivou podrážkou do tělocvičny, tričko, trenýrky, ev. tepláky mikina na ven..vlasy do gumičky !!! Částečné osvobození - od lékaře.
  • HV - Sešit z loňska (měli 524/544)
  • OV - Prosím jeden jakýkoliv sešit.
  • Z - Na zápisky sešit víceméně libovolný, optimálně 544. Mohou pokračovat i v loňském, pokud má dost volného místa a jeho stav tomu odpovídá. Na testy mají sešity z loňska. Ale Rohan, Vlček, Martinásková a Zimovchenko si pořídí nový, mají už málo místa. Optimálně 544, nebo jiný ale formátu A5.
  • Nj - Obršálová - Pokračovat v tom, co mají - 2 sešity A544/A564. Kdo ztratil/vyhodil, tak tento požadavek + 1 plastové desky (obálka) na pracovní listy.
  • Aj - Bauerový - "Ráda bych měla A5 sešity, na číslo nemám požadavek ? Ideálně nový sešit, nikoli loňský."
  • Aj - Slancová - Sešit A5 linkovaný (kód 544), plastový rychlovazač (může být z loňského roku), euroobaly (košilky) – cca 10 kusů a další na doplňování.
  • Př - "Byla bych ráda, kdyby si žáci prosím nosili učebnici (Fraus 7) a měli malý nelinkovaný sešit na zápisky (540)"
  • D - Sešit 544 a pak jeden 524 nebo 544 na testíky.
  • Čjl - 3x sešit 524