V případě ztráty hesla si jej můžete sami obnovit. Následující postup ovšem funguje pouze tehdy, kdy je v databázi Bakaláři uveden váš email!!!

• Jste-li žák, pak je vám automaticky přiřazen váš školní mail ve formátu z(vaše číslo)@zsmilicov.cz .
    • Vaším číslem myslím číslo, pod kterým se hlásíte do školních počítačů.
    • Pro obnovu hesla Bakalářů je potřeba, abyste se uměli do tohoto emailu přihlásit.

• Jste-li rodič, pak by vám měl být přiřazen email, který jste uvedli třídním učitelům do evidence.
    • Je možné, že váš email vám nebyl přiřazen. Pak vám nebude v kroku 2 zaslán na váš email obnovovací link.
    • Váš email vám může přiřadit i pan učitel Němec, pokud mu zašlete e-mail se jménem a třídou vašeho dítěte. A to z mailu, který chcete aktivovat. (nemecm@zsmilicov.cz)

V obou případech postupujte následovně:

Krok 1) přihlašte se do svého e-mailu

Krok 2) Pokračujte na tuto adresu. Vyplňte na této stránce svůj aktivní email a odešlete žádost o obnovu hesla.

Krok 3) Na váš email vám přijde zpráva s dalšími pokyny. Pokud nepřijde, váš email není aktivní v databázi Bakaláři.